Danas vam donosimo jednu neobičnu priču koja pokazuje koliko važnu ulogu u našem životu ima genetika i naše porijeklo. Ova žena je saznala identitet svog biološkog oca na nesvakidašnji način.

Priznanje žene čiji je suprug tražio DNK testiranje njihovih blizanaca krije nesvakidašnje detalje. Žena, koja svog supruga Erica poznaje od djetinjstva, otkrila je izvanredna saznanja o njihovom odnosu. Zajedno su odrasli u maloj, pretežno bjelačkoj zajednici, a vjenčali su se nakon što se ona povukla iz školovanja. On je dvije godine stariji od nje, a sa 26 je zatrudnjela s blizancima – sinom EJ i kćeri Natalie. Obratila se Redditu kako bi podijelila svoje iskustvo, gdje je saznala da blizanci imaju izrazito različit izgled.

  • “Žena je primijetila: ‘Kako su blizanci sazrijevali, EJ je počeo nalikovati Ericu svojom plavom, kovrčavom kosom i svijetlim tenom, dok me Natalie počela pratiti svojom tamnom, valovitom kosom.’ Međutim, njezina bi koža poprimila tamniju nijansu sličnu njezinoj. To je ostavilo Erica i mene zbunjenim, jer nitko od naših obitelji nije imao takav ten. Nadalje je otkrila da su i ona i Eric bijelci, iako je primijetila da ona “nije tipična”. Kad su blizanci napunili sedam godina, Eric je dobio posao policajca, što je dovelo do njihovog preseljenja u grad, tijekom kojeg je postala svjesna njegovih perspektiva o rasi.

Izjavila je: “Počela sam primjećivati ​​da bi Eric izražavao predrasude o određenim zajednicama pojedinaca koje sam obično previđala jer nisu bile izričito uvredljive. Ericov kolega gledao je fotografiju EJ-a i Natalie i pitao je je li Natalie posvojena, navodeći njezine afroameričke crte lica. Ta je osoba dalje insinuirala da je možda postojala izvanbračna veza tijekom začeća Erica, jer je teoretski moguće da blizanci imaju različite očeve. Kad su blizanci napunili jedanaest godina, Erikov je zatražio DNK test za Natalie, na što je njegova supruga pristala.

Ishod je potvrdio da je ona doista njegova kći; međutim, žena je primijetila da je nastavio pokazivati ​​osjećaj distance prema djevojci. Situacija je dramatično eskalirala kada je jednog dana supruga upotrijebila suprugov telefon kako bi potražila recept za večeru jer joj je baterija na telefonu bila prazna, što je dovelo do šokantnog otkrića. Naišla je na forum na kojem je napisao: “Dok je Eric bio uvjeren da imam aferu s crncem, on je iznosio omalovažavajuće komentare o crncima i insinuirao da sam izmijenila rezultate DNK testa.

Bijesna, suočila sam se s Ericom, koji je inzistirao da nema šanse da je Natalie njegovo dijete i inzistirao na još jednom DNK testu.” Pristala je dokazati da je u krivu i još jednom se potvrdilo da je on doista biološki otac. Međutim, žena je ostala zbunjena velikim razlikama u izgledu svoje kćeri te se naknadno raspitala kod svoje majke o tome. Na kraju je njezina majka otkrila značajnu tajnu: “Majka je priznala da moj otac nije moj biološki otac i da je moj pravi otac Afroamerikanac.

Bonus tekst:

Poznat po svom snažnom okusu i mirisu, češnjak se smatra jednom od najstarijih ljekovitih biljaka, igrajući ključnu ulogu u raznim kulturnim i prirodnim lijekova širom svijeta. S poviješću koja se proteže preko pet tisućljeća, ova omiljena ljekovita biljka potječe iz središnje Azije prije nego što se proširila u brojne regije diljem svijeta. Bogat hranjivim tvarima, češnjak jača imunitet i pruža niz zdravstvenih prednosti.

Važan sastojak češnjaka je alicin koji je poznat po svojim antibakterijskim, antivirusnim, antigljivičnim i antiparazitnim svojstvima. U egipatskoj kulturi češnjak je imao značajan značaj, smatran je svetom biljkom. Davali su ga robovima kako bi ojačali njihovu snagu i otpornost, a nalazili su ga i u grobnicama faraona. U staroj Grčkoj i Rimu sportaši su konzumirali češnjak prije sportskih natjecanja, dok su ga vojnici konzumirali prije bitaka kako bi povećali izdržljivost, snagu i imunitet protiv bolesti.

Do 6. stoljeća češnjak je stigao u Indiju i Kinu, gdje je stekao priznanje zbog svojih ljekovitih svojstava. Zbog svojih kulinarskih i terapeutskih blagodati, češnjak je neizostavan element svakog domaćinstva i obroka. Ima ključnu ulogu u prehrani, funkcionira kao začin za gotovo sve vrste jela. U modernom društvu mnogi ga pojedinci smatraju prirodnim antibiotikom koji pomaže tijelu u borbi protiv raznih bolesti. Preporuča se redovita konzumacija u sirovom obliku, a neugodan zadah možete ublažiti sokom od limuna, jabuke, mente, mlijeka, žvakanjem zrna kave ili kombinacijom s maslinovim uljem.

Preporučujemo