Kada je prije par godina javnost saznala da je poznati hrvatski pjevač u vezi sa kćerkom Tončija Huljića redali su se negativni komentari jer je prije toga Petar Grašo 25 godina bio u vezi sa Danijelm Martinović.
Obavijest o ulasku kćeri Tončija Huljića u ljubavnu vezu s Petrom Grašom zaokupila je pozornost javnosti. Ovaj val interesa proizlazi iz 25-godišnjeg partnerstva Tončija Huljića s Danijelom Martinović. Hana Huljić napokon je potvrdila željno iščekivanu vijest koja je mnoge razveselila. Dana 17.7.2022., ona i Petar Grašo dobili su kćerkicu Albu koja je u trenu postala središte njihova svemira.
- Potpuno predana brizi za njihovo voljeno dijete, Hana je namjerno smanjila javne angažmane i izbjegla samopromociju na društvenim mrežama. Ova je odluka potaknula nagađanja i glasine o njezinoj odsutnosti u medijima, a neki su sugerirali da bi mogla čekati još jedno dijete. Naposljetku, Hana je otkrila pravi razlog svog kratkog izbivanja. Hana Huljić posljednjih mjeseci marljivo radi na jednom posebnom projektu, a sa zadovoljstvom je podijelila ovu pozitivnu vijest.
Unatoč tome što ih se doživjelo kao skladan par, Petar Grašo i Hana Huljić već su dulje vrijeme izbivani iz javnosti pa se postavljaju pitanja o statusu njihova braka za koji se smatra da nije savršen. Zaista je obeshrabrujuće svjedočiti teškim okolnostima u kojima se snalazi Hanica, predana samohrana majka. Štoviše, Albino iskustvo bez oca uz nju u važnim trenucima, poput izlaska iz bolnice ili proslave krštenja, svakako je izazovno.
Emocionalni izazovi izašli su na vidjelo kroz niz komentara na “Instagramu” nakon Hanina samostalnog dolaska s kćeri na krštenje u veljači. Nedavni napisi hrvatskih medija otkrili su kako je poznati glazbenik gotovo dvije godine odvojen od uže obitelji. Ipak, pjevačica je pojasnila kako se, suprotno šuškanjima, veza Hane Huljić i Petra Graše razvija pozitivno te da sve ide svojim tokom. Iako je uznemirujuće vidjeti uvredljive komentare koji su se pojavili, bitno je priznati da je njihova veza i dalje čvrsta.
Bonus tekst:
Kačamak, koji se nekada smatrao jelom za siromašne, sada se vraća kao “čista” egzotična kuhinja. Ovo jelo, pripremljeno od bijelog ili žutog kukuruznog brašna, često se naziva i kukuruzna krupica ili palenta. Budući da ne sadrži gluten, kačamak nije samo ukusna opcija za doručak, već se ističe i kao jedan od najzdravijih izbora koje možemo napraviti. Bogata vitalnim hranjivim tvarima, kukuruzna krupica opskrbljuje naše tijelo esencijalnim vitaminima poput A, E i nekoliko vitamina B skupine, zajedno s raznim mineralima.
Ima značajan sadržaj fosfora, cinka, kalija, magnezija, mangana i selena. Naime, kačamak sadrži oko 380 kalorija na 100 grama, što se razlaže na 12,7 posto vode, 10 posto bjelančevina, 73 posto ugljikohidrata, 4,3 posto masti i 2,3 posto celuloze. Ugljikohidrati i masti koje nalazimo u kukuruznom brašnu pozitivno utječu na naše zdravlje, posebice na rad crijeva. Znatna količina vlakana u kombinaciji sa složenim ugljikohidratima doprinosi pojačanom osjećaju sitosti.
Te se hranjive tvari apsorbiraju sporije i pomažu u održavanju normalnih probavnih procesa u crijevima. Glavni razlog zbog kojeg je kačamak koristan za konzumaciju je njegova korisnost, bez obzira na to postoje li probavni problemi ili ne. Nadalje, kukuruz obiluje karotenoidima koji su, zajedno sa zdravim biljnim masnoćama, neophodni za poticanje učinkovite crijevne peristaltike. Ovo djelovanje pomaže u sprječavanju zatvora i upravljanju probavom.
Zbog svog sastava zdravih masnoća, složenih ugljikohidrata i biljnih vlakana, kukuruz se savjetuje kao korisna opcija prehrane osobama s povišenom razinom kolesterola. Štoviše, važan je za prevenciju kardiovaskularnih bolesti i poboljšanje zdravlja srca. Kačamak se savjetuje za dojenčad i djecu jer potiče bolju probavu i jača imunitet čisteći i jačajući crijevnu floru. Osobe s celijakijom ili upalnom bolešću crijeva moraju znati da kukuruz ne sadrži gluten. Stoga bi kačamak trebali uvrstiti u svakodnevnu prehranu oboljeli od Crohnove bolesti, upalnih bolesti crijeva i dijabetesa.