Za danas imamo za vas jednu ispovijest koja je na društvenim mrežama imala veliki broj komentara i postala je viralna. Inače ova forma izražavanja je popularna na internetu i sve više ljudi je koristi.

Nakon četiri godine braka, na kraju sam odlučio izbaciti svoju suprugu zbog njene nemogućnosti da zatrudni i da mi da nasljednika. S obzirom na neizmjerno bogatstvo mojih roditelja, imati sina bilo mi je izuzetno važno. I majka i otac svim su srcem podržali moj izbor za razvod. Iskreno, gajio sam jake osjećaje prema njoj, ali tada se činilo da nema alternative. Nedugo nakon našeg rastanka, brzo je nastavila dalje i našla novog partnera; njezina joj je ljepota to činila lakšim.

  • Ubrzo se ponovno udala i trenutno živi u Švedskoj. Prošle su dvije godine od našeg posljednjeg susreta, a vi također niste primili nikakve novosti o njoj. No, baš sam je jučer neočekivano sreo u jednom gradu s njezinim novim mužem, kako gura dvostruka kolica. Poželjela je dobrodošlicu blizancima u svoj život, a najviše me uznemirilo to što sam ih doživljavao kao da gledam fotografiju iz vlastitog djetinjstva.

Sinulo mi je da bi mogla očekivati ​​dok sam je ohrabrivao da ide, što me navelo da zastanem i raspitam se. Ipak, samo je skrenula pogled i prošla pored mene kao da se ne poznajemo. Teško mi je shvatiti njezinu grubost; čak i nakon četiri godine veze nakon koje su uslijedile još četiri godine braka, ti slučajevi nastavljaju karakterizirati našu vezu.

DODATNI SADRŽAJ

Za one koje su prije trudnoće imale zdravu tjelesnu težinu, preporučeni dobitak na težini u tom razdoblju ne bi smio prijeći 12 kilograma. Stručni savjet: Koliki je preporučeni dobitak na težini za trudnice do devetog mjeseca? Ovo je važno razmatranje. Neophodno je da naše voljene buduće majke pažljivo upravljaju debljanjem! Ako ste prije trudnoće imali zdravu tjelesnu težinu, preporuča se da u tom razdoblju ne dobijete više od 12 kilograma.

Nakon poroda, skidanje dodatnih kilograma i vraćanje u prijašnju formu bit će lako, stoga nema razloga za brigu. Ipak, zdravlje vaše bebe mora biti na prvom mjestu do poroda. Za one koje su trudnoću započele s manjom težinom dopušteno je povećanje težine do 16 kilograma. Ako ste već bili teži, preporučljivo je ograničiti dobivanje na težini na najviše deset funti.

Previše dobivanja na težini može dovesti do nakupljanja masti i tekućine u tijelu, što može uzrokovati komplikacije ili probleme tijekom i nakon poroda. U početnim fazama trudnoće žena obično ne iskusi značajan porast tjelesne težine, obično oko jedan ili dva kilograma tijekom prvog tromjesečja. Doista, određene žene mogu se suočiti s gubitkom težine tijekom ovog razdoblja kao rezultat ponavljajućih jutarnjih mučnina. Obično se tijekom drugog tromjesečja trudnica udeblja oko pet do šest kilograma, pri čemu je jedan kilogram povezan s bebom.

U trećem tromjesečju dobitak na težini uglavnom se kreće oko četiri do pet kilograma, dok se bebina težina približava otprilike dva i pol do tri i pol kilograma. Obično se dobivanje na težini stabilizira neposredno prije poroda, a nije neuobičajeno da određene trudnice izgube koji kilogram. Stoga, dame, kako biste spriječile prekoračenje preporučenog debljanja, razmislite o tome osjećate li možda žeđ kada osjetite glad nakon redovnog (umjerenog) obroka, jer hormonska neravnoteža može rezultirati dehidracijom.

Glumeći istinsku glad, odabir voća mudrija je opcija u usporedbi s uživanjem u masnom bureku, hamburgeru ili velikoj čokoladi. Ovo naglašava važnost izbjegavanja prekomjernog debljanja. Studije pokazuju da žene s pretilošću imaju povećan rizik od rađanja dojenčadi s urođenim srčanim manama u usporedbi s njihovim kolegama normalne težine.

Nadalje, trudnice koje imaju prekomjernu tjelesnu težinu imaju veću vjerojatnost da će doživjeti stanja poput dijabetesa i visokog krvnog tlaka, kao i potencijalne komplikacije uključujući prekomjerno krvarenje i potrebu za carskim rezom.

Preporučujemo